Pros
Svi u firmi su super, skroz dobra outsource firma, imao sam odlicnu saradnju, sve korektno. Sta god sam trazio sam dobio. Hocu dva monitora, dobijem dva monitora. Hocu stolicu, dobijem stolicu. Povecanje plate takodje.
Kada je pocela IT kriza, pukao mi je projekat, kao i mnogima drugima u drugim firmama. Nije bilo drugog projekta i zavrsili smo saradnju, ali stvarno su pokusali da nadju projekat za mene i rastali smo se skroz korektno, nikakav problem sa njima nisam imao. Iskreno, svaka preporuka, firma koja brine o svojim zaposlenima.
Cons
Nema bencha, tako da ako nema projekata, nema ni posla